כלי סקרים
 




צור, קבל הצבעות ודוחות בקלות

אנחנו קוראים לזה Magic Polls, קרא עוד בשביל לראות מדוע!
Magic Polls™ היא טכנולוגיה שפותחה ע”י Examinare, אשר מאפשרת לך ליצור סקרים בעזרת הצבעה באמצעות האינטרנט או ע”י טקסט לנייד (SMS) עם מגוון רחב של אפשרויות והגדרות.

נסה עכשיו!

 

סקרים באמצעות SMS, הגדר ב- 2 דקות

Magic Polls™ דרך SMS מיושמת על ידך וברגע שלחצת על הכפתור והזנת את שאלות הסקר שלך, טלפונים סלולאריים בכל העולם יכולים לשלוח תשובה בחזרה על ידי SMS. תקבל ישירות קוד SMS, שכל מצביע צריך להקיש לפני שהם עונים בהודעת ה-SMS ו- Examinare ימיין אותו אל תוך הסקר שלך.
ההגדרה לוקחת 2 דקות ואתה יכול ליצור את ה- Magic Polls הראשון שלך ברגע שחשבון ה- Examinare שלך מוגדר. אנחנו יכולים כמובן גם לספק לך מספר מקומי עם בקשתך במחירים הזולים בעולם.

נסה עכשיו!

 

הצבעות באתר

ברגע שהוספת את שאלתך ל- Magic Polls™, אתה יכול ליישם אותו באתר שלך. פשוט קח את קוד ה- HTML והעתק הדבק אותו לתוך אתר האינטרנט שלך. אין צורך לשנות קוד ה- HTML בעת עדכון שאלות ותשובות. Magic Polls™ יעדכן את התוכן של טופס ה- HTML כשאתה עושה שינויים בתוך Examinare.

נסה עכשיו!

 

הצבעות בטוויטר

כל ה- Magic Polls מחוברים לטוויטר. ע”י ציוץ פשוט המשתמשים שלך יכולים להכניס את הצבעתם. (המשתמש שלך חייב לאשר את החשבון שלך עם טוויטר). הצבעה באמצעות טוויטר היא בחינם, לא עולה כלום ואפשר ליישם אותה בכיתות וכנסים.

נסה עכשיו!