כלי סקרים
 
להגיע לכולם עם סקרי הטלפון של EXAMINARE

Examinare הוא לא רק כלי סקר עוצמתי באינטרנט. כמו כן, אנו מספקים שלוחה לקו טלפון ואתה יכול להוסיף את השירות לחשבון ה- Examinare שלך. חיבור הטלפון שלנו לסקרים יכול להתקשר לכל מספר טלפון בעולם במחירים מדהימים. אין לנו שום הגבלה על כמה משיבים יכולים לקבל שיחות. המגבלות היחידות הן הגבולות של חשבון ה- Examinare שלך.

נסה עכשיו!

לניסיון הדגמה של סקר טלפוני. התקשר +46 18 800 80 20

 

הפתרון שלנו עובד בשביל כולם

אם יש לך מרכזייה אנו יודעים כיצד להגדיר את הכל בשבילך, אם אין לך, אז אין סיבה לדאגה – אנחנו יכולים לסדר זאת בשבילך בכל מקרה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לפנות אלינו, להגיד לנו איזה סוג של רשת\ טלפון יש לך ונעזור לך להביא את המערכת לפעולה.

נסה עכשיו!

 

אנחנו יכולים להתמודד עם כמות גדולה של שיחות בו זמנית

עם שירות בטלפון ענן של Examinare אנו מטפלים בכל השיחות שלך ומוודאים כי לעולם לא יגמרו לך קווי טלפון. טיפלנו בכמויות גדולות עד 5,000 שיחות ל דקה וזה אפילו לא קרוב לקצה גבול היכולת שלנו.

נסה עכשיו!

 

ניתן להשתמש בכל שפה

המערכת שלנו יכולה להשתמש בכל שפה מוגדרת. כיוון שמערכת הסקר הטלפוני שלנו משתמשת בקבצי קול, אשר אתה מקליט או מעלה – רק הדמיון שלך יכול לעצור אותך.

נסה עכשיו!

 

סקרי הטלפון Examinare מדווחים לתוך התוצאות והתרשימים של Examinare

פתרון הסקר הטלפוני שלנו מדווח על כל תוצאות שיחות הסקר שלך ב- Examinare. זו הסיבה שאנו מוודאים שלעולם לא תצטרך 2 מערכות לכיסוי הצרכים שלך. Examinare הוא כל מה שאתה צריך.

נסה עכשיו!

 

דמו של סקר טלפוני

כדי לקבל מושג כיצד הסקר הטלפוני עובד עבור הלקוחות שלך, התקשר למספר שלנו:

+46 18 800 80 20

דמו הסקר הטלפוני שלנו יענה לשיחתך וישאל אותך מספר שאלות.

 

איך להתחיל

אם כבר יש לך חשבון Examinare, אז אתה צריך להוסיף את שלוחת הסקר הטלפוני. ניתן לעשות זאת על ידי פנייה אלינו.

אם אין לך חשבון סקרים של Examinare, אז הזמן אותו ישירות מדף המחירים שלנו וצור איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון, צ’אט ואנחנו נעזור לך להתחיל לעבוד עם סקרים טלפונים.